Bengt Lindström Tema

354530

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad V/XX, carborundum, 74x54 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Bengt Lindström Tema
Budhistorik (14 bud)
2310563
2310418
2310557
1 900
2310418
1 800
2310335
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.