Kaj Bernstone - Zlatan - akvarell, Sportauktion

354451

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan, signerad Kaj Bernstone, akvarell, 23x17 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2344159
2016-02-20 21:47:51

2016-02-27 kl 13:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.