Kaj Bernstone - Zlatan -akvarell, Sportauktion

354440

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan "IBRA" - Paris SG, signerad Kaj Bernstone., akvarell, 38x29 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2359903
2359850

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.