Kaj Bernstone - Zlatan - akvarell, Sportauktion

354439

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan - Paris SG, signerad Kaj Bernstone., akvarell, 29x24,5 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2359743
2358937

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.