Kaj Bernstone - Zlatan - akvarell, Sportauktion

354437

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan - Svenska landslaget, signerad Kaj Bernstone., akvarell, 29x19 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2357256
2350835

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.