Kaj Bernstone Zlatan akvarell, Sportauktion

354432

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan - Paris SG, signerad Kaj Bernstone., akvarell, 38,5x28,5 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2360249
2016-02-27 17:49:53

2016-02-27 kl 18:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.