Kaj Bernstone Zlatan, Sportauktion

354428

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan - Inter, signerad Kaj Bernstone., akvarell, 38x29 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2361120
500
2361038
450
2360953
2360836
2360653

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.