Kaj Bernstone Zlatan, Sportauktion

354427

ZLATAN - KAJ BERNSTONE (född 1946): Zlatan - AC Milan, signerad Kaj B., akvarell, 24,5x19 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2358670
2358669
950
2358668
900
2346538
2344133

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.