Bengt Lindström Tema

354322

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad XVIII/XXVI, carborundum, 74x54 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Bengt Lindström Tema
Budhistorik (18 bud)
2313487
2 600
2313483
2 400
2313071
2310084
2312457
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.