Stanislaw Wysocki Tema

353830

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1992, numrerad 5/8, höjd inkl. stensockel ca 42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Stanislaw Wysocki Tema

Budhistorik (13 bud)
2305359
3 800
2313480
3 600
2305359
3 400
2313478
3 200
2305359

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.