Stanislaw Wysocki Tema

353829

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949), kvinnofigur, patinerad brons, signerad och daterad Stan Wys 1990, numrerad 7/8, höjd inkl. stensockel ca 27 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Stanislaw Wysocki Tema

Budhistorik (6 bud)
2311365
4 400
2313462
4 200
2311365
2305855
3 400
2298920
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.