Salvador Dali Tema

353797

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali, 415/450, torrnål med kolorering, 39 x 59 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Salvador Dali Tema
Budhistorik (19 bud)
2302097
9 400
2313435
9 200
2302097
8 600
2313216
8 400
2302097
7 800

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.