Carl Sandell akvarell

353187

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad Case, akvarell 26,5x36 cm

Fack 25

Carl Sandell akvarell

Budhistorik (31 bud)
2307752
3 200
2307748
2307744
2 800
2307740
2 600
2307743
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.