Carl Sandell akvarell

353184

CARL SANDELL (född 1958): Komposition, signerad Carl Sandell 96, akvarell 23x31 cm

Fack 32

Carl Sandell akvarell

Budhistorik (7 bud)
2306419
600
2306223
550
2296012
500
2305275
450
2296012

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.