Fredrik Isberg akvareller

353181

FREDRIK ISBERG (1846-1909): Stockholmsmotiv, Gustav Adolfs torg, ''Minne från Gustaf Adolfs-festen den 9e Dec 1894'', monogramsignerad FS, akvarell, ca 12,5x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fredrik Isberg  akvareller

Budhistorik (7 bud)
2307126
850
2306435
2306435
650
2303751
600
2290429
550

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.