Ragnar Persson oljemålning

353176

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör med figurer vid köksbord, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på pannå, 45x63 cm
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären av förutvarande ägare

Rum 14

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2305043
5 000
2305038
2304769
3 800
2304768
3 200
2299355

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.