Omega herrarmbandsur 18 k guld Constellation

352658

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, 1970-tal, Chronometer Officially Certified, automatiskt urverk, guldfärgad kvadratisk urtavla med rundade hörn, stavindex, datum, plexiglas, originalarmband i 18 k guld, viklås, ca 39x33 mm, totalvikt ca 139 g

Glas med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (15 bud)
2326724
26 000
2325252
24 000
2323744
23 000
2320592
22 000
2319355
21 000

Slutpris SEK:
26 000
2 540 EUR, 2 972 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.