Pernilla Dure, målning

352653

PERNILLA DURE (född 1964): Indian sommar, signerad och daterad på baksidan Pernilla Dure -93, akryl på duk, 85x107 cm.

Rum 20

Pernilla Dure, målning

Budhistorik (7 bud)
2330733
2330728
900
2330638
750
2328741
600
2325188
550

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.