Elis Eriksson målning

352518

ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Smajjling Parti", signerad och daterad på baksidan Elis -74, akryl på duk, ca 46x49 cm

Delvis dubblerad duk (utfört av konstnären)

Rum 21

Elis Eriksson målning

Budhistorik (9 bud)
2350470
12 000
2347973
10 000
2344274
2342370
700
2340024
650

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.