Elis Eriksson Målning

352517

ELIS ERIKSSON (1906-2006): "Stunder i Rosa och Svart", signerad och daterad på baksidan Elis -81, akryl på duk med träapplikationer i rutmönster och bemålad originalram, ca 50x55 cm

Spännramen är något lös från ramen

Kundcenter

Elis Eriksson Målning

Budhistorik (5 bud)
2347980
11 000
2340023
450
2338869
2338617
2337433

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.