Autografer Pelé, Frankrike VM-58, Sportauktion

352130

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, mestadels fotboll bla Arsenal, Frankrike VM-58, Pelé, Modern femkamp, friidrott, ishockey mm, autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm. Skissblockets mått ca 36x25 cm, ca 47 sidor
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
2360940
1 600
2360951
2360940
2360947
2360940

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer