Leroy Neiman - Björn Borg, Sportauktion

352053

LeROY NEIMAN, (USA, Leroy Leslie Runquist född 1921-2012): Björn Borg, signerad Leroy Neiman och Björn Borg, numrerad 12/300, 60x44 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2359116
2359112
3 600
2358929
2358270
2343738

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer