Leroy Neiman - Björn Borg, Sportauktion

352053

LeROY NEIMAN, (USA, Leroy Leslie Runquist född 1921-2012): Björn Borg, signerad Leroy Neiman och Björn Borg, numrerad 12/300, 60x44 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2359116
2359112
3 600
2358929
2358270
2343738

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.