Autografer 1950-tal Puskas, Nacka Sportauktion

351902

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, Puskas, Kopa (Real Madrid), Nacka 4 st, friidrott bla Gunder Hägg, Leamon King (USA, 100 m), friidrott, Ishockey, bandy, boxning, "Ingo" och Eddie Machen (5), skidor "Mora Nisse" mfl, autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm. Skissblockets mått ca 31x25 cm
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2360511
2360508
2360442
500
2358889
2357719

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.