Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion

351899

AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, bla Nacka Skoglund, Gunnar Nordahl (signerat fotografi), Nils Liedholm, Ingemar "Ingo" Johansson (4 st), Hammarby IF fotboll 1954, allsvenska spelare från bla AIK, Övrigt: Friidrott; Autografer på tidningsklipp, bilder, papper mm.
Skissblockets mått 31,5x22 cm, påskrift ca 350 st autografer;
PROVENIENS: Autografer tagna direkt av nuvarande ägares far på 1950-talet

Nybrogatan 32, Stockholm

Autografer

Budhistorik (3 bud)

2360422
2360404
2360366

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.