OS 1912 Stockholm - Helsingfors 1952 Sportauktion

351527

OLYMPISKA SPELEN 1912 I STOCKHOLM, bägare, tenn. Stämplad AB GAMLA SANTESSONSKA TENNGJUTERIET STOCKHOLM
höjd 9,5 cm, diameter 5,5 cm samt OLYMPISKA SPELEN I HELSINGFORS 1952, Inträdesbiljett 25 VII 1952, 9x11,5 cm

Ytskador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Metall

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2359860
500
2358538
450
2358538
2357864
2343012

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.