OS 1912 Stockholm - Helsingfors 1952 Sportauktion

351527

OLYMPISKA SPELEN 1912 I STOCKHOLM, bägare, tenn. Stämplad AB GAMLA SANTESSONSKA TENNGJUTERIET STOCKHOLM
höjd 9,5 cm, diameter 5,5 cm samt OLYMPISKA SPELEN I HELSINGFORS 1952, Inträdesbiljett 25 VII 1952, 9x11,5 cm

Ytskador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Metall

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2359860
500
2358538
450
2358538
2357864
2343012

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer