Walter Dahn - blandteknik

350835

WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad Walter Dahn -86, blandteknik på papper, bildyta ca 29x21 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Fack 49

Walter Dahn - blandteknik

Budhistorik (17 bud)
2304539
3 400
2303865
3 200
2303865
2 800
2304538
2 600
2303865
1 700

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer