Walter Dahn - blandteknik

350835

WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad Walter Dahn -86, blandteknik på papper, bildyta ca 29x21 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Fack 49

Walter Dahn - blandteknik

Budhistorik (17 bud)
2304539
3 400
2303865
3 200
2303865
2 800
2304538
2 600
2303865
1 700

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.