Walter Dahn - blandteknik

350833

WALTER DAHN (född 1954): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Walter Dahn -87, blandteknik på papper, bildyta ca 30x21 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Fack 43

Walter Dahn - blandteknik
Budhistorik (10 bud)
2304318
1 800
2288296
1 700
2304315
1 700
2288296
2290590
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer