John-Erik Franzén litografi

350641

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Hands in California, 1988, signerad JEF PT (provtryck), litografi 47,5x45 cm, bladstorlek 58,5x54,5 cm, oramad

Rum 9

John-Erik Franzén litografi
Budhistorik (1 bud)

2287354
2016-01-27 20:05:21

2016-02-03 kl 21:24
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer