John-Erik Franzén litografi

350641

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Hands in California, 1988, signerad JEF PT (provtryck), litografi 47,5x45 cm, bladstorlek 58,5x54,5 cm, oramad

Rum 9

John-Erik Franzén litografi
Budhistorik (1 bud)

2287354
2016-01-27 20:05:21

2016-02-03 kl 21:24
Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.