John-Erik Franzén färglitografi

350639

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), California Blues, 1983, signerad och numrerad 102/125, färglitografi 51,5x54 cm, bladstorlek 60x63 cm, oramad

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
2303663
5 200
2301046
5 000
2303652
5 000
2301046
4 800
2287571
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.