John-Erik Franzén färglitografi

350638

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Slagsmålet, 1983, signerad och numrerad 110/175, färglitografi 20,5x69 cm, bladstorlek 29,5x77 cm

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

2298972
4 600
2288867
2285917

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.