John-Erik Franzén färglitografi

350638

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Slagsmålet, 1983, signerad och numrerad 110/175, färglitografi 20,5x69 cm, bladstorlek 29,5x77 cm

Rum 9

Budhistorik (3 bud)

2298972
4 600
2288867
2285917

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer