Orientmatta Sparta semiantik

350207

ORIENTMATTA, Sparta, semiantik 1930-tal, 535x343 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnareföreningen

Jämnt sliten, ställvis hårdare slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Sparta semiantik

Budhistorik (15 bud)
2362749
17 500
2362747
17 000
2362743
16 500
2361698
16 000
2361697
15 500

Slutpris SEK:
17 500
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer