John Noel Smith - akvarell

349969

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Secondly in the story of...", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 12

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (6 bud)
2305769
2304812
2304806
950
2304805
900
2304803
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer