John Noel Smith - akvarell

349969

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Secondly in the story of...", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 12

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (6 bud)
2305769
2304812
2304806
950
2304805
900
2304803
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.