John Noel Smith - akvarell

349966

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Sarcophaging, painting, posing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 45

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (5 bud)
2303808
650
2302972
450
2302970
2302884
2301667

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer