John Noel Smith - akvarell

349966

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): "Sarcophaging, painting, posing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 45

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (5 bud)
2303808
650
2302972
450
2302970
2302884
2301667

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.