John Noel Smith - akvarell

349965

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Studio, painting, posing, figures appearing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (3 bud)

2304819
2303820
650
2293387

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.