John Noel Smith - akvarell

349964

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Studio, painting, posing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 3

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (5 bud)
2305293
2304829
2304828
900
2304827
2303822
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.