John Noel Smith - akvarell

349964

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952):"Studio, painting, posing", signerad och daterad J Smith -88, akvarell på papper, 61x44 cm

Konst, Teckningar

Fack 3

John Noel Smith - akvarell
Budhistorik (5 bud)
2305293
2304829
2304828
900
2304827
2303822
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer