Bengt Lindström färglitografi

349570

BENGT LINDSTRÖM (född 1925): Sportbil, signerad Lindström, 151/300, färglitografi, bladmått ca 68,5x85 cm, oramad

Nedre marginal med mindre ytfläck

Rum 9

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2363349
1 400
2363323
1 300
2363347
1 300
2363323
2361329

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer