Bengt Lindström färglitografi

349570

BENGT LINDSTRÖM (född 1925): Sportbil, signerad Lindström, 151/300, färglitografi, bladmått ca 68,5x85 cm, oramad

Nedre marginal med mindre ytfläck

Rum 9

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2363349
1 400
2363323
1 300
2363347
1 300
2363323
2361329

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.