K Gahnström Sportauktion

345445

K GAHNSTRÖM (1900-tal), Ishockeymatch, signerad KGahnström -50, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

K Gahnström  Sportauktion

Budhistorik (2 bud)

2359544
2342691

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.