Zenon Aniszewski akvarell Sportauktion

343950

ZENON ANISZEWSKI (Polen, född 1948): Travekipage, signerad, akvarell, ca 48x61 cm
HISTORIK: Enligt uppgift föreställande Helene A Johansson med Picaroon, segrare vid Locomites lopp, Solvalla 1993

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
2360215
750
2359697
700
2350639
650
2349061
600
2350638
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.