Zenon Aniszewski akvarell Sportauktion

343950

ZENON ANISZEWSKI (Polen, född 1948): Travekipage, signerad, akvarell, ca 48x61 cm
HISTORIK: Enligt uppgift föreställande Helene A Johansson med Picaroon, segrare vid Locomites lopp, Solvalla 1993

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sport och fritid

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
2360215
750
2359697
700
2350639
650
2349061
600
2350638
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer