Nic Bothma, Sportauktion

343862

NIC BOTHMA (Sydafrika, född 1969): Ronaldo - Sudan 2004, signerad och daterad på passepartout, fotografi, 25x38 cm
HISTORIK:
Internally displaced people from the Darfur region who sit
and wait to be processed early in the morning outside a food distribution centre on the first day of distribution in
Muhajiriyah camp home to more than 35 000 in rebel controlled South Darfur, Sudan Friday 22 october 2004.

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Konst, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Nic Bothma,  Sportauktion

Budhistorik (9 bud)
2360787
2360408
2360783
2360408
1 900
2359803
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer