Ishockey VM 1954 Sportauktion

343858

ISHOCKEY VM 1954 STOCKHOLM, efter Bengt Karlsson, ERVACO/BENGTSONS LITOGRAFISKA AB STHLM, ca 99x70; oramad

Veck, skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Konst, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Ishockey VM 1954  Sportauktion
Budhistorik (9 bud)
2359754
900
2359750
850
2359750
2359614
750
2359748
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.