Ishockey VM 1954 Sportauktion

343858

ISHOCKEY VM 1954 STOCKHOLM, efter Bengt Karlsson, ERVACO/BENGTSONS LITOGRAFISKA AB STHLM, ca 99x70; oramad

Veck, skador

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Konst, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Ishockey VM 1954  Sportauktion
Budhistorik (9 bud)
2359754
900
2359750
850
2359750
2359614
750
2359748
750

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer