Samling plåtburkar

357604

SAMLING PLÅTTBURKAR, bl.a. Mazetti, Caco, Marabou bakpulver, största burkens höjd ca 25 cm

Slitage, skador

Diverse

Monter 10

Samling plåtburkar

Budhistorik (13 bud)
2295876
850
2291779
2295875
2291779
750
2295874
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.