Kopparföremål

357601

FORMAR, KAFFEKANNA, BULKRUKA, SKOPA, 1800-tal, koppar, 8 dlr, kaffekannans höjd ca 33 cm

Slitage, skador

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 8

Kopparföremål

Budhistorik (16 bud)
2295664
2295650
2295650
950
2295662
900
2295650
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.