Väggfält

357600

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, delvis signerade A Wolosov, väggfält 4 st, allmogescener, blandteknik på duk, varierande mått ca 130x150 cm
oramade

Skador

Rum 4

Väggfält

Budhistorik (4 bud)

2296467
550
2296462
500
2296462
2280936

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.