Casamilano soffbord

357598

CASAMILANO, soffbord, "Brera", formgivet 2005 av Massimiliano Raggi, fanerat i betsad ek, höjd ca 35, 140 x 140 cm

Slitage, märken

Möbler, Design

Rum 22

Casamilano soffbord

Budhistorik (3 bud)

2296434
2287288
500
2279827

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.