Victor Jean-Baptiste Loutrel

357596

VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel, olja på pannå, 37x53 cm

Konst, Äldre måleri

Victor Jean-Baptiste Loutrel

Budhistorik (7 bud)
2295404
2295263
2294075
2294072
650
2291506
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.