L. Decrais Avbruten syjunta

357595

L. DECRAIS*** (1800-tal): Avbruten syjunta, signerad L. Decrais, olja på duk, 50x82 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

L. Decrais Avbruten syjunta

Budhistorik (12 bud)
2283157
8 200
2296334
8 000
2283157
7 800
2296333
7 600
2283157
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.