Kopplerskan

357594

JAN VERMEER VAN HAARLEM (1800-tal): efter, Kopplerskan, olja på duk, ca 60x50 cm

Krackelyer

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Kopplerskan

Budhistorik (8 bud)
2296447
2295337
2295304
2286243
2281854

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.