Vjeteslav Kliuchnikov

357593

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm Regatta", signerad och daterad 15, olja på duk, 50x80 cm

Fack 4

Vjeteslav Kliuchnikov

Budhistorik (5 bud)
2296497
2293449
2284827
2279839
2279061

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.