Chaislounge Louis XV-stil

357589

CHAISLOUNGE, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, delvis i rotting, längd 150 cm

Skador, dyna saknas

Rum 19

Chaislounge Louis XV-stil

Budhistorik (20 bud)
2295636
2296369
2295636
1 900
2296368
1 800
2295636
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.