Stanislaw Zoladz färglitografi

357543

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med klippor och fåglar, signerad Stanislaw Zoladz 2001, färglitografi, 221/350, 57 x 86 cm

Tavelvagn 4

Budhistorik (24 bud)
2293443
2 400
2289126
2288655
2289124
2288655
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.